سوالات متداول

کلمه کلیدی :
کد امنیتی بالا :
12[ مجموع 17 سوال و جواب ]
1 - آدرس مطب دکتر دهقانی کجاست؟

آدرس مطب: تهران، بالاتر از میدان ونک، خیابان نگار, ساختمان پزشکان نگار، طبقه همکف

تلفن: 88884489

 نقشه مطب

ساعات کاری:

  • شنبه  14:30-12:30

 

 

برای اطلاع از سایر راههای تماس با دکتر دهقانی کلیک کنید

 

2 - جلسات نوروفیدبک شبیه چیست؟

جلسات درمان با نوروفیدبک کاملاً خوشایند است.

شما به راحتی در صندلی لم می دهید و در همان حال حسگرها به امواج مغزی شما گوش می دهند.

یک فیلم ، یک قطعه موسیقی، یا یک بازی به شما می گوید که چه موقع مغز شما در حال رسیدن به هدف آموزش است و چه زمانی نیست. با استفاده از این مقیاس، شما دارید یاد می گیرید که چگونه مغز خود را به طرف راه های جدید حرکت دهید - عضلات ذهنی خود را کشیده، به مغز خود نشان دهید که به سمت راحتی بیشتر، تعادل بیشتر و عملکرد بهتر حرکت کند.

شما در یک جلسه دو نفره با یک فرد متخصص کار می کنید . او بر پیشرفت شما نظارت می کند و به شما کمک می کند پیشرفت کنید، و با شما کار می کند تا بهترین نتیجه را کسب کنید.

 

بیشتر بدانیم

.برای دانستن نحوه جستجوی بهترین مرکز نوروفیدبک تهران روی همین عبارت کلیک نمایید

.برای دانستن اینکه هزینه نوروفیدبک چقدر است؟ روی همین عبارت کلیک کنید

 

3 - نوروفیدبک چقدر موثر است؟

نوروفیدبک در اکثر موارد مؤثر است و نتایج قابل اندازه گیری را ارائه می دهد.

 

این روش در حالی که یک نوشدارو نیست، ولی تقریبا همه مراجعین به آموزش پاسخ می دهند، و نتایج آن ماندگار است. مراجعه کنندگان ما در 95% اوقات، گزارش می کنند که به پیشرفت چشمگیری در رسیدن به اهداف خود نائل شده اند. این یک نرخ استثنایی برای موفقیت است.

 

مانند هر درمان دیگری، بهترین نتایج برای افرادی ایجاد می شود که دارای انگیزه هستند و میخواهند پیشرفت کنند. ما با همه کار نمی کنیم - شهرت ما بر اساس نتایجی که میگیریم بنا شده است، بنابراین اگر احساس کنیم که شما از نوروفیدبک بهره مند نمی شوید، ما شما را به عنوان مشتری قبول نخواهیم کرد.

 

نوروفیدبک اساساً ایجاد مهارت است.  مانند هر مهارت دیگری، تا زمانی که استراحت کافی داشته باشید و از دوره های طولانی استرس شدید پرهیز کنید، نتایج آن نسبتاً دائمی است. در صورتی که شما یک رژیم غذایی سالم برای تغذیه صحیح مغز را رعایت کرده و میزان مصرف الکل و سایر سموم مغزی را محدود کنید، دستاوردهای شما بهتر حفظ می شود.

 

 توجه به این نکته حائز اهمیت است که برای کودک یا فرد بالغ آسیب پذیری که در یک محیط جسمی یا روانی مسموم زندگی می کند، حفظ دستاوردها می تواند مشکل باشد. این در مورد افرادی که دچار مشکلات عصبی پیشرونده هستند نیز، صادق است.

 

"ما در یک لحظه فوق العاده ای هستیم که تمام پایه و اساس علمی سلامت روانی در حال تغییر است، سبک روانپزشکی قرن بیستم  در حال تبدیل شدن به سبک عصب شناسی بالینی قرن بیست و یکم است."


توماس اینسل (Tho