چکاپ رایگان مغز

🔴 درمان پانیک!

 

دکتر مهدی دهقانی

 

یکی از بیماریهایی که مرکز ما نتایج بسیار خوبی در درمان آن داشته است، بیماری پانیک است. میدانیم که اکثر کسانی که بخاطر درمان پانیک دارو مصرف میکنند، نمی توانند دارو را قطع کنند و با قطع آن دچار حملات پانیک می شوند. اما درمان قطعی پانیک با نوروفیدبک کاملا موثر است و بعد از اتمام درمان، حملات پانیک دیگر عود نمی کنند. قبلا چند نفر از مراجعینمان با این مشکل را معرفی کردم و امروز هم مورد دیگری معرفی می گردد...

 

 

چندی قبل دختری بیست ساله با علائم اضطراب و پانیک به ما مراجعه کرد. ایشان به دو دلیل این روش درمانی را انتخاب کرده بود. یکی اینکه علائم بیماری ایشان از چهار سال قبل شروع شده بود و علی رغم دریافت داروهای مختلف، همچنان مشکلات برقرار بود. دوم اینکه از مصرف دارو خسته شده بود و تمایل به قطع آن داشت. ولی چند نوبت قبلی قطع دارو، منجر به عود علائم گردیده بود. لذا ایشان بررسی کرد که نوروفیدبک چیست و جلسات درمان نوروفیدبک چگونه است و برای درمان به ما مراجعه کرد

 

نوروفیدبک چیست و چه کاربردی دارد؟ درمان نوروفیدبک یا نوروفیدبک تراپی یک روش درمانی بدون دارو است که کارکرد مغز را اصلاح میکند. این درمان معمولا به سی الی چهل جلسه نیاز دارد اما بدون عارضه است و مشکل پانیک و بقیه بیماریها را ریشه ای حل میکند. هر جلسه درمان فقط یکساعت طول میکشد.

 

جلسات نوروفیدبک چیست ؟ حین جلسه درمان نوروفیدبک شما روی یک صندلی راحت می نشینید و به یک فیلم نگاه می کنید. سیمی روی پوست سر شما  قرار دارد که اتفاقات مغز را به دستگاه نوروفیدبک منتقل میکند. سرعت و اندازه پخش فیلم به عملکرد مغز شما وابسته است و اینگونه مغز شما یاد میگیرد که حین جلسات نوروفیدبک کارکرد خودش را اصلاح کند. به این روش نوروفیدبک تراپی میگویند که یک کار کاملا بدون ضرر و بدون عارضه است.

  

برای این بیمار جمعا سی جلسه نوروفیدبک انجام دادیم. روند بهبودی کاملا رضایت بخش بود و بعد درمان حملات پانیک کاملا قطع گردید. درمان نوروفیدبک روی پانیک بسیار عالی جواب میدهد و مشکل را ریشه ای حل می کند.

 

برای دیدن اسلایدهای روند درمان میتوانید به پیج اینستاگرام دکتر دهقانی مراجعه کرده و یا روی لینک زیر کلیک نمایید:

اصل این مقاله را در اینستاگرام دکتر دهقانی با تصاویر کاملتر بخوانید

 

توضیح اسلایدها:

◀ در اسلاید دوم، تغییرات علائم را طی این مدت کوتاه و بدون تجویز دارو آورده ام.

◀در اسلاید سوم، تغییرات نقشه مغزی ایشان را قبل و بعد از ده جلسه درمان با نوروفیدبک می بینید. البته روند درمان ادامه داشت.

 

♻در نقشه مغزی نواحی سبزرنگ نرمال است. نواحی قرمز رنگ نشاندهنده زیاد بودن امواج و نواحی آبی نشاندهنده کم بودن امواج مغزی به نسبت جمعیت سالم و همسن است. می بینید که طی درمان، واضحا عملکرد مغز بهتر شده و به حالت نرمال نزدیک شده است.

 

 ◀اسلاید چهارم پرسشنامه scl90 بعد از انجام درمان در ایشان است که برای رویت همکاران روانشناس و روانپزشک گذاشته ام.

 

 

◀◀ مزیت مهم درمان پانیک توسط نوروفیدبک، تنظیم کردن فعالیت مغز بدون دارو و ماندگار بودن اثر این روش است.

 

اصل این مقاله را در اینستاگرام دکتر دهقانی با تصاویر کاملتر بخوانید

 

🌍دوست دارید درباره تکنیکهای نوروتراپی بیشتر بدانید؟

 

◀ دکتر مهدی دهقانی متخصص بیماریهای مغز و اعصاب و ستون فقرات در کلینیک نوروتراپی بیمارستان پیامبران اقدام به تنظیم عملکرد مغز به کمک روشهای جدید نوروتراپی و بدون دارو می نمایند.

 

💠 آدرس بیمارستان پیامبران: ‌‌‌تهران، فلکه دوم صادقیه، خیابان آیت الله کاشانی، بلوار اباذر

 

⬅ تلفن دپارتمان نوروتراپی برای گرفتن وقت: 02148994577

 

ساعت تماس: روزهای اداری از ۹ صبح الی ۴ عصر

 

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
9 / 10
از 10 کاربر