چکاپ رایگان مغز

هزینه نوروفیدبک را اگر از مراکز مختلف سوال کرده باشید، عموما می بینید که پاسخ های متفاوتی می دهند.

 

هزینه و قیمت نوروفیدبک مثل تعرفه ویزیت پزشک نیست که عدد ثابتی داشته باشد. البته این جمله به این معنی نیست که هر مرکزی بتواند هر چقدر میخواهد بعنوان هزینه نوروفیدبک تعیین کند.  در مورد اقدامات نوروتراپی  در کتابچه خدماتن پزشکی تعیین قیمت شده است. مثلا هزینه نوروفیدبک هر جلسه برابر با 5.5 کا است و کا در سال 1400 برابر با 47000 تومان است. پس در این سال قیمت هر جلسه نوروفیدبک حداکثر 258,500 تومان تعیین شده است.  البته مراکز مختلف هزینه نوروفیدبک یا هزینه نقشه مغزی را می توانند کمتر از این مقدار نیز تعیین نمایند. بنابراین این مراکز بسته به شرایط خودشان قیمت های متفاوتی، البته کمتر از قیمت مصوب، تعیین می نمایند.

 

تعرفه خدمات نوروتراپی در مراکز درمانی دکتر دهقانی در سال 1400 به شرح زیر بوده است:

 

نام خدمت تعداد قیمت ما (تومان) هزینه در آمریکا (دلار)
نوروفیدبک هر جلسه 200,000  70 $
لورتا هر جلسه 250,000  200 $
tDCS هر جلسه 150,000  100 $
نقشه مغزی (QEEG) - 400,000 720 $ 

 

 

 

 

 


بیشتر بخوانید:

 بهترین کیلنیک نوروتراپی در تهران

بهترین دکتر نورولوژی در تهران کیست؟

 نوروپلاستیسیتی چیست؟ (حتما مطالعه کنید)


 

هزینه نوروفیدبک به چه عواملی بستگی دارد؟

در درمان های تکنولوژیک نظیر درماننوروفیدبک عوامل مختلفی در تعیین قیمت نقش دارند. این هزینه نوروفیدبک در مراکز معتبر کشورهای اروپایی و آمریکایی هم با یکدیگر می تواند متفاوت باشد. بعضی از این عوامل عبارتند از:

 

 تجهیزات و مواد مصرفی

 طبیعتا استفاده از دستگاههای برند و معروف دنیا، نظیر دستگاههای پروکامپ از کمپانی بزرگ کانادایی Thought Tecnology  که ما در مرکز نوروفیدبک پیامبران استفاده می کنیم، با توجه به هزینه های استهلاکی و تعمیراتی بالای این دستگاهها، پر هزینه تر از دستگاههای متفرقه خواهد بود. البته دقت درمانی این دستگاههای معروف هم طبیعتا توسط مراجع معتبر علمی تایید شده است.

 

درمانگر

طبیعتا فرق می کند که درمانگر اصلی و تعیین کننده پروتکل در چنین مراکزی یک پزشک متخصص، با اطلاعات به روز علمی و مطالعه مداوم در زمینه درمانهای نوروفیدبک باشد و یا صرفا یک تکنسین که دوره کوتاهی را گذرانده و نمی توان او را ارزیابی علمی کرد. بنابراین بسته به نیروهای درمانی و میزان تخصص آنها هزینه نوروفیدبک و هزینه بیوفیدبک و هزینه نقشه مغزی در مراکز مختلف متفاوت است. در مرکز نوروفیدبک پیامبران تمامی روند درمان و پروتکل نویسی توسط دکتر مهدی دهقانی، متخصص مغز و اعصاب و ستون فقرات، انجام می گردد.

 نحوه درمان

اینکه حین درمان شما یک درمانگر مسلط به نوروفیدبک و بیماریهای مغز و اعصاب در کنار شما حضور داشته و در مسیر آموزش شما را صفر تا صد راهنمایی و هدایت کند و یا بلعکس درمان توسط فردی انجام شود که فقط الکترودها را وصل کرده و سپس اطاق را ترک کند تا به کارهای دیگری برسد، طبیعتا عامل بسیار تاثیرگذاری در روند درمان است. هزینه درمانی هم در این دو روش حتما متفاوت خواهد بود. بنابراین یک عامل مهم در تعیین هزینه نوروفیدبک و هزینه بیوفیدبک این عامل انسانی است.

 

شهر و محل درمان

هزینه نوروفیدبک در تهران با هزینه نوروفیدبک در سایر شهرها هم متفاوت است.همچنان ممکن است این هزینه در شهرهایی مانند تبریز، اصفهان، مشهد و کرج نیز با یکدیگر متفاوت باشد. قسمتی از این تفاوت به هزینه های زندگی در شهرهای مختلف می تواند بستگی داشته باشد.

البته در مرکز نوروفیدبک پیامبران بعنوان یکی از بهترین مرکز نوروفیدبک تهران ، با اینکه تمام استانداردهای درمانی، تجهیزاتی و پرسنلی در بالاترین حد ممکن تعیین شده است، ولی برای امکان بخشیدن به استفاده از این قبیل درمانها برای مراجعین مختلف، قیمت نوروفیدبک و هزینه نوروفیدبک به میزان قابل توجهی کمتر از میزان مصوب معاونت درمان تعیین شده است.

 

همچنین با توجه به قرارداد های این بیمارستان با بسیاری از بیمه های مکمل، هزینه نوروفیدبک در این مرکز و همچنین هزینه نقشه مغزی تحت پوشش بسیاری از بیمه های مکمل هم قرار داده شده است. جهت پرسیدن قیمت نوروفیدبک بصورت دقیقتر از این مرکز، میتوانید با شماره های مرکز نوروفیدبک بیمارستان پیامبران بعنوان یکی از بهترین مرکز نوروفیدبک تهران تماس بگیرید.

 

 قیمت هر جلسه tdcs

هزینه هر جلسه tdcs در شهرهای مختلف و کیلینیک های مختلف متفاوت است، برای اطلاع از قیمت آن می توانید با مراکز ما تماس بگیرید.

 

تلفن نوروتراپی مطب:

02144477467 

 

تلفن نوروتراپی بیمارستان پیامبران:

02148994577

 

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

شرطی‌سازی عاملی (کنشگر) چیست و چگونه کار می کند

نوروفیدبک و درمان بیش فعالی

قرص نوروفیدبک چیست ؟

عوارض نوروتراپی

بهترین دکتر نورولوژی در تهران【5 نورولوژیست برتر】1402

بهترین مرکز نوروفیدبک در تهران【+هزینه هر جلسه؟!】

هزینه نوروفیدبک【200,000 تومان】- 02144477467

چرا من در مورد درمان با نوروفیدبک مطلبی نمی شنوم؟

آیا با وجود نوروفیدبک من هنوز به دارو نیاز دارم؟

آیا نوروفیدبک توام با مطرح کردن تشخیص خاص روانپزشکی است؟

عوارض جانبی نوروفیدبک چیست؟

پس از نوروفیدبک چه اتفاقی می افتد؟

از نوروفیدبک انتظار چه نتایجی می توانم داشته باشم؟

چند جلسه برای درمان نوروفیدبک کافی است؟

تعداد جلسات نوروفیدبک چقدر است؟【10 تا 60 جلسه】

من به چند جلسه نوروفیدبک نیاز دارم؟

آیا نوروفیدبک تاثیر دارد؟

آیا نوروفیدبک بی خطر است؟

نوروفیدبک چقدر موثر است؟

جلسات نوروفیدبک شبیه چیست؟

پاسخ به ابهامات شما در مورد نوروتراپی

🔴 درمانی متفاوت برای افراد متفاوت!

نوروفیدبک و کاربردهای آن

تحریک الکتریکی ترانس کرانیال 【tDCS】 چیست؟

روش انجام QEEG 【نقشه برداری مغز】

کاربردهای QEEG【نقشه برداری مغزی】

نقشه برداری مغز 【QEEG】 چیست؟

چه افرادی از درمانهای نوروتراپی【تحریک الکتریکی مغز】 سود می برند؟

نوروتراپی چیست؟【روش نوین درمان مغز】+ مزایای نوروتراپی بر مغز

درباره کلینیک نوروتراپی دکتر دهقانی در بیمارستان پیامبران

9 / 10
از 25 کاربر