پاسخ به ابهامات شما در مورد نوروتراپی

 

دکتر مهدی دهقانی:

 

◀ سوال: چرا بعضی متخصصین "نوروتراپی" را قبول ندارند؟

 

 

⏪ پاسخ: علت این است که این عزیزان با علم نوروتراپی آشنا نیستند.

 

یعنی متخصصی نداریم که با پایه های علمی نوروتراپی آشنا باشد ولی آنرا قبول نکند. چرا که مقالات چاپ شده در این حیطه به لحاظ علمی بسیار مستدل هستند و نمی توان به لحاظ علمی به آنها ایرادی گرفت.

 

✳مشکل اینجاست که دانش "نوروتراپی" بسیار جدید است و لذا غالب متخصصین محترم، در دوران فراگیری تخصص خود، هیچگونه مطلبی در مورد نوروتراپی را در رفرانس های خود ندیده اند.

 

 

همین مساله در مورد بنده هم صادق بود. یعنی در دوران تحصیل اینجانب در رشته تخصصی مغز و اعصاب، در چند هزار صفحه کتابهای رفرانس درسی ما، یک جمله هم در مورد نوروتراپی نبود!

 

✅ اما آشنا نبودن با یک دانش، به معنی نفی آن نباید باشد.

 

♻ برای توضیح بیشتر در تصویر بالا، لیست مقالات چاپ شده در حیطه های مختلف نوروتراپی، طی سالهای اخیر را آورده ام تا منظورم را بهتر متوجه شوید.

 

همانگونه که می بینید عمده پیشرفت تحقیقاتی در این حیطه ها مربوط به سال 2010 به بعد است و لذا جدید بودن اینگونه علوم باعث میشود بسیاری پزشکان متخصص عزیز از آنها اطلاعی نداشته باشند.

 

 

🌍دوست دارید درباره تکنیکهای نوروتراپی بیشتر بدانید؟

 

◀ دکتر مهدی دهقانی متخصص بیماریهای مغز و اعصاب و ستون فقرات در کلینیک نوروتراپی بیمارستان پیامبران اقدام به تنظیم عملکرد مغز به کمک روشهای جدید نوروتراپی و بدون دارو می نمایند.

 

عناوین مرتبط:

بیوفیدبک چیست؟

نوروفیدبک چیست؟

نقشه مغزی چیست؟

امواج مغزی چه هستند؟

مشاهده نمونه نتایج درمانی دکتر دهقانی در حیطه نوروفیدبک

 

 

 

آدرس بیمارستان پیامبران: فلکه دوم صادقیه (آریاشهر)، خ آیت الله کاشانی، بلوار اباذر

 

چنانچه تمایل به انجام QEEG (نقشه برداری مغز) یا سایر اقدامات نوروتراپی نظیر نوروفیدبک و tDCS دارید، می توانید با دپارتمان نوروتراپی پیامبران به شماره تلفن زیر تماس گرفته و از نحوه انجام و هزینه آن اطلاع پیدا نمایید.

تلفن دپارتمان نوروتراپی پیامبران:  02148994577

 

 

نویسنده: دکتر مهدی دهقانی - متخصص مغز و اعصاب و ستون فقرات

 

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر

اینستاگرام سایت

اینستاگرام سایت

@ClinicBrain