چکاپ رایگان مغز

جلسات نوروفیدبک

 

جلسات نوروفیدبک

 

اولین قدم

 

اولین قدم برقراری ارتباط است. بیشتر افراد سؤال دارند و ما از ارائه مشاوره رایگان خوشحالیم. برای هرگونه سوالی که داشتید با ما تماس بگیرید.

 

برای اینکه ما شما را بشناسیم و همچنین برای اینکه شما نظر خودتان را در مورد مناسب بودن نوروفیدبک به ما بگویید، ما در مورد اهداف شما، تاریخچه و علائم (در صورت وجود) سؤالاتی خواهیم پرسید.

 

قدم دوم، برنامه آموزشی

 

قدم بعدی شناسایی مواردی که برای شما مشکل ایجاد می کند، و سپس طراحی برنامه آموزشی برای مغز شماست.

 

این کار از طریق نقشه مغزی QEEG انجام می شود. تهیه یک نقشه مغزی توسط مجموعه ای از حسگرهایی که بر روی یک کلاه نصب شده اند، انجام میشود. ظاهر این کلاه مانند کلاه شنا به نظر می رسد. حسگرها به نوسانات الکتریکی مغز شما گوش می دهند و جزئیات فعالیت مغز شما را به ما ارائه می دهند تا ما بتوانیم برنامه آموزشی مغز شما را طراحی کنیم.

 

زمان ارزیابی همچنین این فرصت را به شما می دهد تا با درمانگر نوروفیدبک خود ملاقات کنید و ببینید ما چه کارهایی می توانیم انجام دهیم، و شما متوجه شوید چه انتظاری می توانید از این آموزش داشته باشید.

 

قدم سوم، جلسات نوروفیدبک

 

یک درمانگر نوروفیدبک جلسه را اجرا می کند.  در حالی که حسگرهای روی کلاه،  فعالیت مغز شما را می خواند، شما در یک صندلی راحت نشسته اید.  این فعالیت، بازخورد ایجاد شده توسط مغز را به صورت یک فیلم، یک بازی یا موسیقی برای شما مجسم می کند.

 

 جلسات نوروفیدبک دو نفری است (با حضور یک مراجعه کننده و یک درمانگر) و 40 تا 45 دقیقه طول می کشد (برای کودکان اغلب کوتاه تر است).  هر چند جلسه، ما ممکن است یک نقشه مغزی QEEG تازه را برای ردیابی، اصلاح و تنظیم آموزش های شما تهیه کنیم تا از حصول بهترین نتیجه و آموزش روزآمد اطمینان حاصل شود.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 6 کاربر