امروزه مشکلات ستون فقرات به یکی از معضلات مهم تبدیل شده و خیلی ها به انواع دلایل از مشکلات ستون فقرات از جمله دیسک کمر خفیف یا شدید رنج میبرند. البته این مشکلات دلایل زیادی دارد. مشکلات مادرزادی، نشستن های اشتباه، برداشتن اجسام سنگین به تنهایی، راه رفتن اشتباه و ... میتواند از دلایل مشکلات ستون فقرات شود. ولی مهمترین دغدغه  ای که مردم با آن روبه رو هستند این است که برای رفع این مشکلات به کجا مراجعه کنند. چون امروزه با افزایش افراد شیادی که به بهانه درمان سنتی یا پزشکی پول های کلانی هم از این راه به جیب میزنند، باعث میشوند مردم سر در گم شده و ندانند که به کجا مراجعه کنند و ندانسته خود را به دست اشخاصی بسپارند که با هدف تیغ زدن جیب مردم به گول زدن افراد دارای مشکلات مربوط به ستون فقرات از جمله دیسک کمرمیپردازند و با گرفتن پول های کلان هیچ کاری برای این فراد انجام نمیدهند.

برای رفع مشکلات ستون فقرات به کجا مراجعه کنیم؟

اما مهم ترین مسئله این است که برای رفع مشکلات ستون فقرات به چه کسانی و یا چه کلینیک هایی مراجعه کنیم. امروزه افزایش کلینیک های تخصصی در همه حوزه های پزشکی باعث شده مردم با آگاهی کامل به متخصصین مراجعه کنند و مشکلات جسمی خود را با آنها مطرح کنند. یکی از این تخصص ها که خیلی هم مهم است حوزه تخصص ستون فقرات است. برای همین ما بر آن داشتیم که با تاسیس کلینیک تخصصی مغز و اعصاب و ستون فقرات دکتر مهدی دهقانی به بررسی و رفع مشکلات ستون فقرات بپردازیم.

دکتر مهدی دهقانی، متخصص مغز و اعصاب و ستون فقرات و دارای بورد تخصصی بیماری های مغز و اعصاب و ستون فقرات می باشد. از سوابق تحصیلی وی میتوان به دریافت درجه ی دکترا عمومی از دانشگاه علوم پزشکی تهران (۱۳۸۶) و دکترا تخصصی بیماری های مغز و اعصاب و ستون فقرات از دانشگاه علوم پزشکی تبریز (۱۳۹۰) اشاره کرد. او در کنار خدمات درمانی در زمینه ی تألیف و پژوهش نیز فعالیت هایی داشته و تا کنون موفق به چاپ تعداد زیادی از مقاله های خود در ژورنال های علمی داخلی و خارجی شده است. چنانچه با مشکلاتی نظیر تشنج و صرع، سکته مغزی، سردرد، سرگیجه، مشکل در تعادل و راه رفتن، ام اس، فراموشی، گزگز دست ها و پاها، کمر درد، گردن درد، اختلال در سطح هوشیاری، رعشه بدن و کندی در حرکات، فلج مغزی، ضعف عضلانی، و سایر بیماری های مرتبط با مغز و اعصاب و ستون فقرات مواجه می باشید، میتوانید با مراجعه به کلینیک تخصصی مغز و اعصاب و ستون فقرات دکتر مهدی دهقانی مشکلات خود را بیان کنید. آدرس کلینیک تخصصی دکتر مهدی دهقانی ♦ مطب ونک:  شنبه ها 12:30 الی 14:30 تهران. خيابان وليعصر، بالاتر از ميدان ونك، خيابان نگار ، ساختمان پزشكان نگار، طبقه همكف تلفن: ٨٨٨٨٤٤٨٩ ♦ مطب ساعی: دوشنبه ها 15:30 الی 17:30 تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از پارک ساعی، داخل کوچه 34، کنار داروخانه دکتر رزاقی، ساختمان پزشکان ولیعصر، طبقه 4 واحد 16  تلفن: 88856335


 

بیشتر بخوانید:

معرفی بیماران دکتر دهقانی و نحوه درمان آن ها 

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
8 / 10
از 3 کاربر

اینستاگرام سایت

اینستاگرام سایت

@ClinicBrain